Únor 2013

valentine's day

14. února 2013 v 16:13
jak slavím valentým já ? to je dobrý otázka , když sem sama . nějak tento americkej svátek neslavím , ale letos sme si s kámoškou řekli , že budeme spolu slavit :D no nedovedete si představit jak .. normálně sme si koupili popcorn a jedli sme ho o velký přestávce ve škole . takový nechápavý pohledy na nás házela celá moje třída :D potom nám ten popcorn začali všichni ujídat -.- , tak je toho normální ?
a jak ste trávili tento den vy ?jinak sem se asi scvokla . vyučování nám skončilo a já ještě sedím ve škole jen tak z nudy na počítači , pretože se mi nechce jít domů .. vždycky sem ráda , že vypadnu ze školy co nejdřív a dneska tu sem ještě teďka ? ups , trošku mimo sem asi !

je lepší mlčet nebo mluvit ?

9. února 2013 v 14:18
abych pravdu řekla , tak já radši mlčím . ale když se mi na někom něco nelíbí , tak mu to radši řeknu :D upřímnost nadevše ! přímo nesnáším lidi co furt o něčem mluví a furt , furt a furt o něčem mluví . jako byla jsem stejná , já taky furt mluvila , ale už sem radši zticha .
poslední dobou se do mě naváží třídní učitel a furt mi něco vyčítá , že jsem blbá a takový .. stejnak nejlepší je když ti řekne , že má svůj názor na mě a já mu na to odpovím , že nechci znát ten jeho názor a on , že by mě to mělo zajímat a já na něj , že mě to nezajímá , že mě nězajímá každej názor na mě od všech :D:D:D:D:D mu potom zklaplo !
- prostě mě to nezajímá , já se nebudu zabívat kecama , který nejsou ani pravda ! to radši budu žít ve falešnosti , než vyvolávat nějaký hádky ..
nekonečné ticho ? to taky nesnáším , když je v nějaké společnosti trapný ticho . já si třeba připadám jak nějaká tupá , že nevymyslím nějaký téma ..
taky nesnáším , když se mi chce mluvit , ale není s kým . prostě seš sám a nikdo s tebou nechce mluvit . ale zase je dobrý radši nic nikomu neříkat , potom by tě ještě litovali a to já nechci . já to radši budu nosit v sobě nebo si to napíšu do deníku . nikdo to nebude vědět a hned mi je fájn .

takže se ptám je lepší pro vás mlčet nebo mluvit ?

best Man Serega

5. února 2013 v 20:29
abych aspoň něco o sobě napsala , tak mám slabost na jednoho českýho rappera a když říkám slabost , tak je fakt slabost ! jmenuje se Marcel a na říká si SEREGA . zrovna dneska vyšel jeho mixtape se jménem TSUNAMI RAP . dám vám sem maličkou ochutnávku ↓
a nedávno vyšel videoklip NEZAPOMÍNÁM .
doufám , že se zaposloucháte .
- napišete do komentářů nějaký názor na něho a na jeho písničky .

co je to láska ?

4. února 2013 v 20:52
asi každý má/měl svoji první lásku . Ale jen se ptám , proč jsem musela dopadnout tak blbě ?! proč si ze mě dělal srandu , když věděl , že ho miluju ? tyhle lidi nechápu , jak si dělají z jiných lidí srandu a potom se ještě divý , že se má hrozně , když ho někdo využije ! vždyť je to ubohý co dělá ten dotyčnej člověk ! on ti zlomý srdce a potom ti řekne , že za všechno můžeš ty . že seš totální magor , když ho ještě potom všem miluješ ? já nechápu tu jejich logiku , čím uvažujou ? vždyť tyhle lidi jsou BEZCITNÝ svině ! pak se mám divit , že nikomu nevěřím !
vím , že laska existuje a , že existovat bude .. ale prostě já jsem na ni přestala věřit


- z toho vyplývá , že nesmíš každýmu věřit !

a ještě taková písnička , která mi přirostla k srdci , pretože se v tý písničce vidím . je to od slovenskýho rappera LEva
pýtaš sa boha prečo sa to stalo tebe ,
pýtaš sa , ale odpoveď nie je .
zronená k zemi na kolená zhodená ,
nevinnosť tvoja tak lacno zhorela .

celej týden ? o.O

3. února 2013 v 20:00
jako néže bych si stěžovala , že máme od zítřka jarní prázdniny , ale jen přemýšlím co budu ten týden dělat . už teďka nevím co mám dělat a to mám být celej týden doma ? božéé , hrůza ! a vy , máte taky jarní prázdniny ? co budete dělát ? poraďte !

příběh mého '' já '' .

3. února 2013 v 12:22
kde bych tak začala ? mnoho lidí se uzavírá do sebe a trpí mnoha úzkosti , depresemi , májí z něčeho strach a nechcou to nikomu říct nebo to řeknou někomu , ale stejnak se svýho pocitu nezbavý . potom se pokouší přijít na různé věci , které jim pomáhají jako npř. kouření , pití alkoholu a nebo SEBEPOŠKOZOVÁNÍ ! s nikým takovým jsem se neznala kdo se žezal , ale najednou se někdo objevil . každý by řekl , že nějaká kamarádka , ale naopak byl to někdo koho jsem znala od první minuty svého života .. byla jsem to '' já '' !

začalo to asi začátkem podzimu milnulýho roku . hádky s rodičema , zoufalost že se nedostanu na žádnou střední školu , umřel mi pes , nikoho jsem neměla kdo by mě podržel , kámošky nebyli jako kámošky , rozchod s klukem . za všechno jsem mohla já , všechno se mi hnusilo , nic jsem nechtěla dělat , furt jsem brečela .. brečení mi nepomáhalo , tak jsem chtěla skusit něco novýho ! poprvý jsem si přes celou ruku vyřezala '' pocit viny '' a to tam mám do teď ! nikdy jsem nevěřila , že kus kovu mi může pomoct od mých vzpomínek , uvolnit se a zapomenou na všechno zlý .
když jsem si žiletku vzala do ruky , tak se mi začala klepat a začala jsem mít strach . první říznutí nebolelo , ale spíš štípalo .. druhé bylo hlouběji a začala téct krev . byl to takový pocit , jako kdyby ta krev bylo moje trápení ! prostě ty kapičky krve prchali s mým pocitem . začala jsem být uvolněná a řezala dál . asi po nějakých 10 říznutí mě to stačilo . měla jsem se super , byla jsem to já jako před tím . žádný úzkosti , žádnej strach ! ale zase za týden to bylo uplný to stejný . a takhle to jede pořát dokola !


jen chci napsat , že ten člověk co to dělá trpí a nechce to nikomu říc , tak si to řeže do dvýho těla , aby to aspoň někdo vědět . nikdy neříkejte tomu člověku , že s tím má přestat ! to mu nepomůže , spíš ho vyslechněte co ho trápí a co ho ničí . pomůže mu to víc než , kdybyste ho odsuzovali za to , že se řeže . Jen taková rad .

beznadějný pocit ?

2. února 2013 v 23:50
proč mám takovej divnej pocit beznaděje u této písničky ? už ten začátek tý písničky je takovej divnej .. né jako divnej hroznej , ale takovej divně hezkej .. z tý písničky mi de husí kůže , mráz po zádech , možná se mi bude chtít i za chvilku brečet . co se to děje ? to si ani já neumím odpovědět :( možná to bude tím , že mám zrovna pesimistickou náladu . možná tím , že mi nedávno umřela babička a furt mě to pronásleduje .. Strach , úzkost a deprese ! nikdy sem se neměla hůř !

co zde budu psát ?

2. února 2013 v 22:28
tento blok nebude jako normální blok , ale budu sem psát svý názory , svý pocity a svý trápení .. něco jako deník , ale nebude to deník ! Nechci aby ste mě měli za nějakou chudinku , která se musí svěřit všem se svým trápením , ale mě to prostě přijde dobrý napsat někomu koho vůbec neznám . ten člověk mi může potom napsat nějakou radu a podobný věci . tak zatím ahoj